I. Uluslararası Sağlık Bilimleri Kongresi Aydın Adnan Menderes Üniversitesi

View Calendar
29-06-17 - 01-07-17 Bütün gün
Adnan Menderes Üniversitesi Kongre Merkezi
Address: Zafer Mahallesi, Adnan Menderes Ünv., 09010 Efeler/Aydın, Turkey

Değerli Meslekdaşlarımız ;

Adnan Menderes Üniversitesi’nin kuruluşunun 25.yıl etkinlikleri kapsamında 29 haziran-1 Temmuz 2017 tarihleri arasında Aydın’da gerçekleştirmeyi planladığımız Adnan Menderes Üniversitesi 1. Uluslararası Sağlık Bilimleri Kongresi’nin duyurusunu yapmaktan ve sizleri davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Heredot’un ‘Gökyüzünün Altındaki En Güzel Yeryüzü’ olarak tanımladığı Aydın’da, sağlık bilimleri alanında yer alan bilim insanlarını, çalışanları ve öğrencileri bir araya getirmek istiyoruz. Yazın en güzel zamanlarının yaşanacağı bu tarihlerde ana temamız ‘Sağlık Bilimlerinde Güncel Konular’ olacaktır.

Geleneksel olarak önümüzdeki yıllarda da Adnan Menderes Üniversitesi’nde düzenlemeyi planladığımız kongremizde Ebelik, Hemşirelik,Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Odyoloji, Dil ve Konuşma Terapisi ile diğer sağlık alanlarındaki akademisyen ve klinisyen deneyimli konuşmacılarımız ile değerli bilim insanları çalışmalarını, bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşacaktır. Kongrede bilimsel çalışmaların sunulabileceği sözel bildiri oturumları ve poster bildiri alanları yer alacaktır.

Deniz ve güneşin en güzel zamanlarını yakalayabileceğiniz Aydın ilimizde sizleri ağırlamanın gururu ile hepinizi bilimsel ve sosyal bir paylaşıma davet ediyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Kongre Başkanları

Yrd. Doç. Dr. Sibel ŞEKER                                                                    Doç.Dr. Serdal ÖĞÜT